JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE "RRUGA E BOGDANEVE"!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ndertimi te ri te mireadministruar me ashensor.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 85m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.

Prona ofrohet totalisht e arreduar.

Vendodhja e ketij apartamenti shume prane qendres se qytetit e ben kete mundesi mjaft te mire per te banuar.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

443

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdanve, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin