Dupleks 2+1+3+Verande+Tarace ne Rezidencen Kodra Diellit 1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Dupleks 2+1+3+Verande+Tarace ne Rezidencen Kodra Diellit 1. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 270.2m2, nga te cilat 171.6 m2 jane siperfaqe e brendshme 13.3m2 jane siperfaqe verande dhe 85.3m2jane siperfaqe tarace. Organizohet ne nje sallon ndenje, kuzhine e vecuar bashke me kendin e ngrenies, 2 dhoma gjumi,garderobe, 3 tualete, nje verande dhe nje tarace. Rezidenca Kodra e Diellit karakterizohet per qetesine, sigurine dhe ajrin e paster. Ndertimi perfundon ne qershor 2024. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

270 m2

Sip. e brendshme:

270 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin