Apartament/Zyre Per Qira Prane Gardes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Info te prones:
Siperfaqa Neto - 131 m2
Kati 5 banim
Ndertim i vitit 2003
Orientim Jug-Lindje


Organizimi:
Sallon ndenie me kuzhine te vecuar dhe dalje ne ballkon
2 tualete
3 dhoma gjumi
Ballkon


Info Te Tjera
Vetrata termike dhe akustike me dopio xham
Parket
Kondicionere
Apartamenti jepet dhe per zyre
Cmimi neto

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

141 m2

Sip. e brendshme:

131 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

208

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin