APARTAMENT 1+1+PARKIM ME QERA TEK FOLEJA E GJELBER. - Century 21 Albania
Përshkrim

Foleja e Gjelber eshte nje kompleks qe ofron cilesine e te jetuarit ne nje kopsht ne mes te qytetit.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete, i organizuar ne nje ambjent ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Komoditeti i ofruar nga cilësia e përzgjedhur e materialeve cilësore të ndërtimit ndihmon në rritjen e efikasitetit energjetik dhe termik.
Për më shumë informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

557

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: FOLEJA E GJELBER, Zogu I Zi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin