AMBIENT ME QIRA PER ZYRA,KULLA B - Century 21 Albania
Përshkrim

LAKE VIEW RESIDENCE, nje nga rezidencat me PRESTIGJOZE ne Tirane, japim me qira ambient per zyra.

Ambienti ndodhet ne kullen B, vije e pare e rezidences me vizibilitet te plote.
Orientimi: Lindje,
Ofron pamje te lire nga Liqeni i Tiranes.

Ambienti eshte i organizuar ne:
-2 dhoma,
-Sallon,
-2 tualete.

Ndarjet e hapesires mund te organizohen sipas nevojes dhe funksionalitetit te biznesit te interesuar.
Angazhimi per konkludimin e punimeve eshte 4-6 jave.Çmimi eshte bruto duke perfshire tatimin 15%.

Perfshihet dhe 1 vendparkim ne katin -2.

Per me teper detaje apo vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

131 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

363

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin