Apartament 2+1 Për Shitje prane Casa Italia - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 , prane Casa Italia . Me nje siperfaqje totale prej 94.15 m², apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit pa ashensor. Shitet i mobiluar.
Disponon Certifikate Pronesie.
Per me teper informacion kontaktoni agjentin imobiliar


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

510

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: casa Italia, Casa Italia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin