Jepet me qera ambjent 240m2 me hyrje te dedikuar tek Ish restorant Durresi - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne katin e 4 dhe te fundit te nje godine prane unazes tek zona e ish restorant durrsit
ambjenti jepet i gjithi i mobiluar si ne foto pervec kompjuterave
hyrja kryesore eshte me ashensore qe ka kapacitet per 3 persona
si dhe ka dhe nje hyrje tjeter me shkalle bashke me banoret e pallatit
cmimi eshte i negocjueshem


Informacion
Sip. Totale:

240 m2

Sip. e brendshme:

240 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

227

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Restorant Durrësi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin