SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Plazh prane postes !
Organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine dy dhoma gjumi,dy tualet dhe ballkon.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh te pajisur me ashensor.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitet e nevojshme.
Per me teper informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

330

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin