KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kopeshti Botanik, prane xhamise, jepet me qira apartament 2+1 me mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje nga pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar, 1 dhome femijesh, 1 ballkone dhe nje tualet kryesore.

Apartamenti eshte i super mobiluar me arkitekt dhe i pabanuar me pare

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin