OKAZION! SHITET VILE REZIDENCA "TURQUOISE MARINA", GJIRI LALEZIT - 275,000€! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile ne kompleksin me te ri e prestigjoz ne zonen e Gjirit te Lalzit, Turqouise Marina.
Vila ne katin perdhe eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, tualet dhe verande.
Ne katin e dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe tualet .

• Specifikime teknike:
Sipërfaqe fizike ……121 m²
Sipërfaqe veranda…. 17.5 m²
Sipërfaqe oborri…..160.69m²
Sipërfaqe parcele .....230m²

Risite ne kete kompleks variojne nga Aquapark (i pari ne nje kompleks), 200 vendparkime per mjete lundruese, Ambjente Sportive, Korsi Bicikletash si edhe plazh privat i garantuar.
I vendosur ne nje lokacion strategjik vetem 40 min nga Tirana, 3 ore nga Prishtina, 4 ore nga Shkupi dhe 100m nga vija bregdetare, me nje rikthim te larte investimi.
Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.
Per me shume informacion, na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

230 m2

Sip. e brendshme:

139 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

707

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin