RRUGA E DURRESIT , JEPET ME QIRA DUPLEX 1+1 ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim apartamenti me qira ne Rrugen e Durresit, prane Bllokut te Ambasadave.
Apartamenti eshte duplex dhe ndodhet ne nje pallat egzistues .
Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe te gatimit ne katin 0 dhe ne katin 1 nje dhome gjumi dhe nje tualet .
Apartamenti jepet me qira i mobiluar, ku dhe zona ofron cdo fasilitet te mundshem.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

46 m2

Sip. e brendshme:

46 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

436

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin