Apartament 2+1 per Qira ne Myslym Shyr! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim Apartament 2+1 per qira ne zonen e Myslym Shyrit, fillimi i rruges Rr”Him Kolli". Apartamenti ndodhet ne katin e 3, ne nje pallat te ri me ashensor.
Ambientet organizohen nga dhoma e ndenjes/kuzhina, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Prona ofrohet e mobiluar plotesisht. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjithe aksesin, komoditetin dhe lehtesirat e nevojshme per nje standart te kenaqshem jetese.

Per nje vizite nga afer apo me shume detaje jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

325

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr."Him Kolli", Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin