SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, 100 METRA LARG DETI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati gjashte katesh .
Organizohet nga koridori shperndares , ambienti ndenjes + kuzhine ,
nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon i bollshem me pamje deti.
Ka orientim veri -perendimor gje qe ben te mundur qe te kete drite gjate gjithe dites
-Disponon :
*Siperfaqe te brendeshme prej 62.60m2
*Siperfaqe te perbashket 9.26m2
*Siperfaqe totale 71.86m2

*Mundesi blerje dhe me keste!
*Ofrohen dhe poste parkimi me cmim ekstra
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju miepresim te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

182

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin