SHITET HOTEL VIJE E PARE ME DETIN NE SHKEMBIN E KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Hotel ne shitje ne nje prej zonave me te frekuentuara te bregdetit ne Shkembin e Kavajes.
Hoteli eshte i vendosur ne vije te pare me detit.
Ka nje siperfaqe prej 7200m2 ku perfshihen hoteli, restoranti per 500 persona, 1400m3 piste ne det, 3000m2 hapsire per shfrytezim parkingu, disponon 180 shezllone me nje hapsire te bollshme.
-Hoteli disponon 71 dhoma 3-she ku 35 dhoma jane te arreduara bukur, me ballkone pamje full deti.
-Eshte i organizuar ne 9 kate.
-kati -1 organizohet ne spa dhe palester
-kati 0
-organizohet ne sall konferencash per 500 persona
-Holli i pritjes
-Recepsioni
-kati 1 perfshin 5 dhoma 3-she me pamje deti.
-Eshte e njejta tipologji per 7 katet e hotelit.
-Kati 9 eshte apartament 3+2+3 me pamje deti dhe e mobiluar se fundmi.
-Hapsira perball hotelit perbehet nga nje pishine prej 350m2 ku 1.4 e thelle dhe 2.1 e thelle, perfshin rreth 200 persona.
-Anesore me hotelin shtrihet restoranti me nje hapsire akomoduese prej 500 personash + kuzhine, dhe 5 tualete 3 femrash dhe dy meshkujsh.
-Kati 0 club per 200 persona, lavanderi, garazhd per 3 makina+ 3 magazina dhe dhome frigoriferike.
-l- ashensore funksional
-Gjeja me e bukur eshte pista ne det ku ka nje sip prej 1400m2 ku shfrytezohet per organizime te ndryshme koncerte etj.
- Ofrohen sherbime ne banak,zgare piceri.
-Beach bar ka nje hapsire per 800 persona.
Per me tper info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

7200 m2

Sip. e brendshme:

7200 m2

Dhomat e gjumit:

71

Tualetet:

100

Kati:

9

Lloji:

Hotel

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

626

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin