JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE UNAZE TE RE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira apartament 2+1 ne Unaze te Re!

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor afer kompleksit Green City!

Organizohet nga:
1 dhome ndenje dhe gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon.

Kompleksi ofron gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

200

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin