JEPET ME QIRA APARTAMENT NE HYRJE TE DURRESIT, AFER UJESJELLESIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1+2 me siperfaqe116 m2
Organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine te vecuar,2 tualete me ajrosje natyrale si dhe nje verande me siperfaqe 40 m2.
Pozicionohet ne katin e 4 e nje pallati pa ashensor, afer ujesjellesit ne hyrje te Durresit.
Totalisht i mobiluar per nje jetese komode.

Per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

116 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Dalip Peza

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin