APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES DON BOSKO - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet Apartament 1+1 me qira prane shkolles "Don Bosko" dhe CRedins Bank.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese se viteve te fundit dhe me ashensor dhe eshte i organizuar ne :
-1 sallon dhe kuzhine open space
-1 dhome gjumi
-1 tualet
-1 ballkon

Ofrohet i mobiluar si ne foto. Per me shume informacione apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

288

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin