Shitet apartament 1+1 ne "San Nicolas Residence" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne "San Nicolas Residence".
Apartamenti ka siperfaqe totale 82.67m2, siperfaqe neto 69.7m2 dhe siperfaqe verande 7.6m2. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertese 3 kateshe.
Organizohet ne: sallon ndjenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Rezidenca eshte e pozicionuar në Palase në një nga zonat me unike dhe elitare, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit. “San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një hotel, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive. Nje simbol arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Fotot jane ilustruese!

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

203

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin