JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ZOGU I ZI - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi, pranë Ring Center.
Zona është shumë e preferuar për shkak të akesueshmërisë dhe faciliteteve që ofron për një jetesë komode.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto 108 m²
• Pozicionohet në katin 4 të një ndërtimi të ri, i mirëadministruar dhe me ashensor.
• Organizimi: korridor shpërndarës 2 dhoma gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe ballkon.
• Totalisht i investuar, i arreduar me arkitekt.
• Mundësi parkimi.
• Cmimi i padiskutueshem.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

226

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin