JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI , TEK 21 DHJETORI - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, pranë Kompleksit MAGNET.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto 85 m²
• Pozicionohet në katin 3, të një godine të mirë administruar dhe me ashensor.
• Organizimi: korridor shpërndarës 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
• I arreduar me arkitekt dhe totalisht i investuar në mënyrë bashkëkohore.
Parkim i jashtem i perfshire ne cmim.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

351

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin