Apartament 3+1+2 me Verande per Qira tek Kika 2! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 3+1+2 per Qira tek Komuna e Parisit, Kika 2!
Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim,Komuna e Parisit, jepet me qira Apartament me nje verande te bollshme .
Informacion mbi Apartamentin:
- Ndertim i Ri (Viti 2022)
- Kati 6, i parafundit
- Siperfaqe Apartamenti 173.5 m2 Neto
- Siperfaqe Verande 103 m2
- Orientim Jug-Lindje
- Drite Natyrale ne cdo Ambjent pergjate gjithe dites
- Orientim nga ana e brendshme e kompleksit dhe larg zhurmave me pamje fantastike nga Kodrat e Selites
- Kubature e Rregullt
- Post Parkingu brenda Kompleksit

Organizimi:
- Korridor Shperndares
- Salloni i Ndenjes
- Ambjent Gatimi
- 3 Dhoma Gjumi (Dhoma Matrimoniale me Tualet dhe me Garderobe te Hapur dhe dalje ne Ballkon)
- Lavanteri + Depo
- 2 Tualete
- Verande e hapur dhe e arreduar me mundesi shfrytezimi dhe per BBQ

I gjithe apartamenti eshte i investuar ne stilin modern dhe LUXURY dhe i perdorur shume pak kohe dhe eshte ne gjendje perfekte.

Cmimi i Listuar eshte NETO!

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

295 m2

Sip. e brendshme:

173 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

707

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kika 2, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin