Japim me qira apartament 1+1 prane Komisariatit nr 4 - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim apartament 1+1 me qera tek Komisariati numer 4 ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne :
*1 dhome gjumi
*1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen
*1 tualet
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 70 m2 dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete.
Ne cmim perfshihen edhe faturat e ujit
Apartamenti eshte i lire ne 11 Qershor

Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

348

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin