Shesim Apartament 2+1 ne Shëngjin, Lezhë - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 2+1 ne Shëngjin, Lezhë
Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,
2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 90m²
Ndodhet në katin e 4, të një pallati te ri, me ashensor
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

250

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lezhe, Shengjin, Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin