Japim katin e pare te nje vile me qira prane ish-Shkolles se Bashkuar - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera kati i pare i nje vile me qira prane ish-Shkolles se Bashkuar .
Apartamenti ka nje siperfaqe 120 m2 dhe i perket tipologjise 3+1.
Apartamenti ka hyrje te vecante nga pjesa tjeter e viles dhe ka edhe oborr ne pjesen e perparme.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i lire nga data 15 Qershor

Per me shume detaje apo nje vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

186

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin