RRUGA E DIBRES, SHESIM APARTAMENT 2+1! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe neto prej 70m2 dhe organizohet si me poshte:
-koridori shperndares
-salloni ndenjes me kuzhinen.
-2 dhoma gjumi
-1 tualet
-1ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme dhe prane ndodhen te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per me teper informacion ju lutem me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

539

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibres, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin