JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MATERNITETIT TE RI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira apartament 2+1 prane Maternitetit te Ri . Ndodhet ne katin e peste te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor.
Apartamenti ka siperfaqe 68m2 dhe oraganizohet ne nje sallon ndenje se bashku me te gatimit , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet .
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese sa me komode .
Apartmaneti ndodhet sh afer shkollave ,cerdheve ,kopeshteve markete farmaci etj

Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

452

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin