APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE MANGALEMIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme per qira apartament 1+1 prane Mangalemit
Organizohet ne nje kordidor qe ben shperndarjen ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem.
Ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri te sapo perfunduar.
I pabanuar me pare
Per me teper info me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin