SHITET KAPANON 4120M2 BUZE AUTOSTRADES TIRANE-DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanoni eshte me siperfaqe totale 4120m2 ndertim dhe nje siperfaqe 4642m2 toke.
Ka hapesire open space
Lartesia eshte 12m
Gjeresia eshte 20m
Gjatesia 40m
Ndahet ne 5 kapanone
Kapanoni i pare ka siperfaqe 993.50m2
Kapanoni i dyte ka siperfaqe 860.70m2
Kapanoni i trete ka siperfaqe 860.70m2
Kapanoni i katert ka siperfaqe 765.0m2
Kapanoni i peste ka siperfaqe 640.0m2
-Kapanoni ka Akses Direkt nga Autostrada .
-Kapanoni ndodhet ne nje pozicion strategjik biznesi dhe aktualisht eshte i dhene me qira ne zone e zhvilluar industriale dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme industriale:
-Fasoneri;
-Magazinim;
-Prodhim etj
- Cmimi i qirase mujore aktualisht eshte 10.000 euro .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacione ose vizite ne prone na kontakoni!


Informacion
Sip. Totale:

4120 m2

Sip. e brendshme:

994 m2

Tualetet:

5

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

64

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Durrës - Tiranë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin