1+1 per qera ne qender ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar si 1+1
me 1 dhome gjumi ,
1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket dhe dalje ne ballkon i cili ju ofron pamje te portit ,
1 korridor dhe 1 tualet.
Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim .
E ndodhur shume prane qendres duke ju ofruar facilitete te shumta.
Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: qendra e Durresit, Pallati I Sporteve

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin