APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartment 1+1 ne zonen e Brrylit.
Apartmenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pa banuar me
pare.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe shume prane rruges kryesore. Apartmenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore si ne foto.
Apartamenti disponon dhe PARKIM ME CMIM EKSTRA.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

400

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli perballe Maternitetit te ri, Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin