Jepet me Qira Vila Luksoze me Pishinë 3+1+3 tek Kodra e Diellit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Vila luksoze 3+1+3 në rezidencën prestigjioze të Kodrës së Diellit. Kjo është një nga vilat më të veçanta në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, në kompleksin Kodra e Diellit. Vila përbëhet nga një dhomë ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, depo, garderobë, ballkon dhe verandë e pajisur me pishinë. Vila është e investuar me shije dhe cilësi të lartë, duke ofruar një jetesë komode. E pajisur me elektro-shtëpiakë të cilësisë së lartë. Vila ofron edhe mundësinë për dy poste parkimi, që mund të merren me qira.

• Sipërfaqe neto: 220m²
• Sipërfaqe bruto: 345m²
• Është e pajisur me hipotekë


Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

345 m2

Sip. e brendshme:

220 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

286

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin