Shesim apartament 1+1 prane detit, Shengjin - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Prane plazhit te mrekullueshem te Shengjinit shesim nje apartamet 1+1, ne katin e trete te nje pallati te ri ndertim i vitit 2019.
Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto/video me te gjitha paijisjet elektrike.
Me 2 kondicioner dhe tualet modern!
Ndodhet vetem 80 metra larg detit Adriatik dhe zoteron hipoteke.

Siperfaqe neto 52m2
Siperfaqe Bruto 61m2

Organizohet nga 1 sallon-kuzhine,1 tualet, 1 dhome gjumi dhe 1 ballkon me dalje nga salloni.

Per nje vizite ne prone me konktaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

61 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

257

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin