Përshkrim

Apartamenti ndodhet brenda kompleksit Bougainville, nje nder komplekset me te bukura te ndertuara buze detit, me nje pamje fantastike te detit Jon dhe te ishullit te Korfuzit. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, soxhorno, tualet, verande. Orientohet me pamje nga Veri-Perendimi. Per me teper informacion kontakt, 0697406901 !


Informacion
Sipërfaqja:

68 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

102 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarande

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019