Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Vollges, me siperfaqe 60m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe disponon te gjithe elektroshtepiaket. Vila eshte e rrethur nga nje hapsire e gjelber, ne dispozicion te apartamentit eshte nje post parkimi, mirembajtja dhe administrimi jane te perfshira ne cmim. Per me shume informacione ju ftojme ta vizitojme se bashku!


Informacion
Sipërfaqja:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019