Hyr
Përshkrim

Shitet ose jepet per investim truall ne currila. . Toka ndodhet ne zonen e currilave afer detit. Toka ka siperfaqe prej 483 metra katrore,. Eshte nje zone qe mund te ndertohet godine banimi. Ne rast shfrytezimi per ndertim kerkohet 40% te ndertimit. Ka mundesi dhe zgjerimi ne qoftese kerkohet siperfaqe me te madhe toke. Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

438 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

237

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: currila

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020