Përshkrim

Jepet me Qira Ambjent Komercial me siperfaqe 112m2 ne Qender. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, zone e cila ka levizshmeri te larte dhe akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore. Ndodhet ne katin e pare (zero). Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace, 1 dhome te vecuar per zyre personale dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne : 0672044487


Informacion
Sipërfaqja:

112 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Office Lloji

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

177 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zogu i Pare

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019