Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane stadiumit "Qemal Stafa". Prona ka nje siperfaqe ne certifikate prej 118m2 dhe eshte e organizuar ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen e dhomave, nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Eshte i orientuar nga jugu gje qe i lejon te kete ngrohje dhe ndricim natyral. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe mjaft komod. Eshte i shtruar me parket druri dhe pajisje nga me cilesoret. Prona eshte e rivlersuar dhe cmim perfshihet dhe mobilimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Afersia me parkun e liqenit artificial dhe me sherbimet e nevojshme per nje familje, i shton vleren ketij apartamenti. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1788

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: deloitte

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020