Hyr
Përshkrim

SHITET KAPANON + TOKE NE KAVAJE!
Siperfaqja totale e prones eshte 6100 m2, nga te cilat 5000 m2 jane toke are dhe 1100 m2 jane ndertim.
Kapanoni ka nje lartesi prej 7 m dhe eshet i organizuar ne 900 m salle e madhe , nje siperfaqe prej 200 m2 ambient zyrash te mobiluara, dhe tualet.
Kapanoni ndodhet buze autostrades Durres-Rrogozhine qe e ben shume te lakmuar per bizneset
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

1100 m2

Sip. Toke:

5000 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: AUTOSTRADE

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020