Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate me nje siperfaqe totale prej 65 m. Prane qetesise dhe ajrit te paster i ndodhur ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe ne nje pallati te mire administruar.I mireinvestuar ofron te tera kushtet per nje jetese komode.
Per me shume kontaktoni ne 0683599278


Informacion
Sipërfaqja:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

277 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hamdi Sina

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019