Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate me nje siperfaqe totale prej 65 m. Prane qetesise dhe ajrit te paster i ndodhur ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe ne nje pallati te mire administruar.I mireinvestuar ofron te tera kushtet per nje jetese komode.
Per me shume kontaktoni ne 0683599278


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

351

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hamdi Sina

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020