Hyr
Përshkrim

Shitet apartament ne qender te durresit, prona ndodhet ne zonen e lulushtes 1 maji , nje zone teper e lakmuar fale facilitete te shumeta qe ajo ofron. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte ndertim i viteeve te fundit me punime teper cilesore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 kuzhine , 1 dhome ndenje 2 banjo dhe 2 ballkone qe ofron nje pamje shume te bukur te pamjes perreth. Apartamenti ka orientim nga perendimi. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone ju lutem me kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

218

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020