Përshkrim

Century 21 Gatesjell për ju apartament në bregdet! Apartamenti ndodhet në katin e 2-të. Ndodhet në vijë të parë me pamje nga deti. Organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet dhe nje ballkon te madh. Disponon certifikatë pronësie! Për një vizitë në pronë jeni te lutur te kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

277 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019