Përshkrim

Apartamenti lokalizohet prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne nje zone urbane dhe te populluar. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe prej 115.79m2 ka nje planimetri te rregullt, me hapesira te bollshme, organizuar ne dhomen e ndjenjes bashke me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi , tre ballkone dhe nje tualet me ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! TEL: 0696931631


Informacion
Sipërfaqja:

116 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

322 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019