Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m2 bruto dhe verandë me sipërfaqe 23 m2. Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, dhomë gjumi, 1tualet dhe verandë.Eshtë pjesërisht i mobiluar .Disponon dokumentacion të rregullt. Për një vizitë në pronë kontakto 0697007414


Informacion
Sipërfaqja:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

296 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ISH KOMBINATI

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019