Përshkrim

Jepet me qera ambient ne katin 0 ne rrugen Emil Legrand. Ndodhet ne zone te qete pas rruges se Kavajes dhe organizohet ne 5 ambiente te ndryshme pune, 2 tualete, dh nje verande perpara hyrjes se ambientit. Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

170 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ndre Mjeda

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019