Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri me ashensor. Organizohet në një korridor të bollshëm ,ambientin e ndenjes dhe gatimit një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon. Orientohet nga perendimi. Me hipoteke ! Rezervo viziten tende tani !


Informacion
Sipërfaqja:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

392 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sadik Petrrela

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019