Përshkrim

Shitet apartament ne Rr. Mine Peza 50m pas karburant Gazhelit .Siperfaqja totale eshte 85m2. Ndodhet ne zone me facilitete brenda unazes afer Zogut te Zi ,100 larg Rr.se Durresit. Organizohet nga dy dhoma gjumi,sallone kuzhine ,tualet ,dhe nje ballkon. Apartamenti ka dricim natyral,kubature te rregullt ,kati i dyte banues ,tualet me ajrim natyral (dritare),uje 24h. Ka pamje nga rruga kryesore dhe orjentim Jug-Lindje. Disponon Certifikate Pronesie. Per me teper informacione kontaktoni ne nr 0692020519


Informacion
Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019