Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera tek rr. Mine Peza totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh.Ky apartament ofron kushte komode dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambjent per gatim i vecuar nga salloni, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion ose nje vizit ne prone na kontaktoni ne 067 64 63 231.


Informacion
Sipërfaqja:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mine Peza

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019