Përshkrim

Jepet vile 3 kateshe prane Ministrise se Jashtme. Vila ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330m2 dhe oborr me siperfaqe prej 110m2. Vila eshte e organizuar ne 7 dhoma gjumi, nje kuzhine te madhe te perbashket, 3 tualete dhe ballkone. Vendodhja e viles prane Ministrise se Jashtme , bulevardit dhe berrylit e ben shume te pershtatshme per banim, zyra, kopshte, shkolla apo biznese te tjera. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0672044431.


Informacion
Sipërfaqja:

330 m2

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

76 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019