Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi private tek Arra e Madhe , Shkoder. Shtepia ka nje siperfaqe prej 200 m2 . Eshte e organizuar ne 1 sallon ndenjeje, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Gjithashtu eshte e rrethuar me nje oborr me siperfaqe te konsiderueshme prej 600 m2. Per me teper informacione, ju mirepresim prane zyres sone në adresen: Rruga: Qemal Dracini, sheshi Demokracia Shkoder. mobile : +355 68 839 68 37


Informacion
Sipërfaqja:

800 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

House Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019