Hyr
Përshkrim

Penthouse ndodhet ne nje nga pallatet me te reja te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme 202 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon, nje kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe rrethohet e gjitha nga nje verande e madhe. Penthouse eshte i arreduar ne menyre moderne dhe bashkekohore dhe shitet teresisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

202 m2

Sip. e brendshme:

202 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

647

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: lagja 10 korriku

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019