Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Penthouse ndodhet ne nje nga pallatet me te reja te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme 202 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon, nje kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe rrethohet e gjitha nga nje verande e madhe. Penthouse eshte i arreduar ne menyre moderne dhe bashkekohore dhe shitet teresisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

202 m2

Sip. e brendshme:

202 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1080

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: lagja 10 korriku

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020